WielrennenMaastricht.nl

Bergetappe in Zuid-Limburg

97 km
925 hm
Laatste controle: mei 2010

Kaart in volledig scherm

De fietsroute Een bergetappe in Zuid-Limburg verscheen in juli 2009 in Dagblad De Limburger. Bedenker Michiel Goertzen heeft alle ingrediënten gebruikt die ook in een bergetappe van de Tour de France terugkomen: veel klimmen en dalen, haarspeldbochten en mooie panorama's!

hoogteprofiel Bergetappe in Zuid-Limburg

Hoogteprofiel Bergetappe in Zuid-Limburg

hellingen Bergetappe in Zuid-Limburg

KlimL (m)H (m)gem %max %
Sibbergrubbe1810703,97
Schey2050633,110
Kwinten1830985,39
Loorberg1620794,97
Bovenste Bosch1260876,99
Camerig / Vijlenerbos45701834,09
Kruisberg1200494,112
Mingerdsberg2160924,28
Cauberg850647,514

doorkomstplaatsen Bergetappe in Zuid-Limburg

Maastricht - Geulhem - Houthem - Valkenburg - Sibbe - IJzeren - Scheulder - Margraten - Bruisterbosch - Banholt - Terlinden - Ulvend - De Planck (B) - Sint Martensvoeren (B) - Ulvend - Slenaken - Heijenrath - Teuven (B) - Sippenaeken (B) - Vijlen - Hileshagen - Mechelen - Wahlwiller - Nijswiller - Eys - Trintelen - Colmont - Ransdaal - Termaar - Walem - Valkenburg - Vilt - Bemelen - Maastricht