WielrennenMaastricht.nl

Rondje Mergelland

72 km
861 hm
Laatste controle: september 2014

Kaart in volledig scherm

Fietsroute Rondje Mergelland is de korte versie van de Mergellandroute: 72 km door het Mergelland en Heuvelland. Net als in de 'grote Mergelland route' wordt ook hier veel geklommen en gedaald.

hoogteprofiel Rondje Mergelland

Hoogteprofiel Rondje Mergelland

hellingen Rondje Mergelland

KlimL (m)H (m)gem %max %
Mescherberg1640593,67
Rondelenstraat1340453,48
Wolfsberg1120343,012
Loorberg1620794,97
Camerig / Vijlenerbos31001484,79
Wittemerberg880323,69
Mingerdsberg2160924,28
Fromberg1680684,010
Sibbergrubbe1810703,97
Cauberg850647,514
Geulhemmerberg970606,28

doorkomstplaatsen Rondje Mergelland

Maastricht - Oost-Maarland - Eijsden - Mariadorp - Withuis - Mesch - Libeek - Mheer - Noorbeek - Slenaken - Heijenrath - Eperheide - Epen - Camerig - Vijlen - Hilleshagen - Mechelen - Partij - Wittem - Eys - Trintelen - Schoonbron - Schin op Geul - Oud-Valkenburg - Valkenburg - Sibbe - Valkenburg - Berg - Geulhem - Berg - Maastricht