WielrennenMaastricht.nl

Voerstreek en finale Amstel Gold Race

103 km
1020 hm
Laatste controle: april 2010

Kaart in volledig scherm

'Voerstreek en Finale Amstel Gold Race' is een lange, zware tocht. Hij begint met een aantal lange klimmen in de Voerstreek om via de Camerig, die van twee kanten wordt beklommen, naar Wahlwiller te gaan, alwaar met de Kruisberg de zware finale van de Amstel Gold Race wordt ingezet, die verder bestaat uit de Eyserbosweg, Fromberg, Keutenberg en Cauberg.

Klik hier voor meer informatie over de Amstel Gold Race: de WorldTour-wedstrijd

hoogteprofiel Voerstreek en finale Amstel Gold Race

Hoogteprofiel Voerstreek en finale Amstel Gold Race

hellingen Voerstreek en finale Amstel Gold Race

KlimL (m)H (m)gem %max %
Chemin du Bois du Roi2100904,38
Bois du Mauhain10006
Côte de Hagelstein9506,3
Bovenste Bosch1260876,99
Camerig / Vijlenerbos45701834,09
Vijlerberg22801014,49
Kruisberg710598,313
Eyserbosweg1110827,413
Fromberg1680684,010
Keutenberg1560835,314
Cauberg850647,514

doorkomstplaatsen Voerstreek en finale Amstel Gold Race

Maastricht - Gronsveld - Rijckholt - Mesch - ’s Gravenvoeren (B) - Warsage(B) - Heydt(B) - Neufchateau (B) - Val-Dieu (B) - Aubel (B) - Remersdael (B) - Teuven(B) - Sippenaken(B) - Camerig - Holset - Vijlen - Epen - Mechelen - Wahlwiller - Eys - Elkenrade - Schoonbron - Schin op Geul - Keutenberg - Ingber - Scheulder - IJzeren - Sibbe - Valkenburg - Vilt - Bemelen - Maastricht