WielrennenMaastricht.nl

Kalender wedstrijden amateurs 2019

Wedstrijd kalender met de wielerwedstrijden voor amateurs in 2019 in de omgeving van Maastricht: voornamelijk in Zuid-Limburg, ook in Noord-Brabant, Belgisch Limburg en de Belgische provincie Luik. Er zijn wielren wedstrijden opgenomen van de bonden KNWU, NWB en WVAN, waarvan het grootste deel in Brabant en Limburg. Daarnaast ook de wedstrijden van de Belgische bond ECW, vlak over de grens in de provincies Luik en Limburg. Meld amateurwedstrijden of andere evenementen aan via het contactformulier.

Bekijk ook: Pagina trainingswedstrijden nabij Maastricht | Kalender toertochten | Kalender profwedstrijden

amateurwedstrijden februari 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo 3 Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div
zo 10 Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div
zo 17 Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div
zo 24 Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div

amateurwedstrijden maart 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo 3 Lens St. Remy (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za 9 Donceel (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za 23 Burdinne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za 30 Ville en Hesbaye (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 31 Maasbracht-Beek (L) Jeugdronde in het Gouden Hoefijzer KNWU jeugd
za 31 Les Waleffes (Be-Lui) Criterium ECW am/mas

amateurwedstrijden april 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
wo 3 Deurne - Walsberg (NB) Criterium WVAN am/mas
za 6 Eijsden (L) Volta Limburg Classic KNWU el/da
zo 7 Grace-Hollogne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 7 Oploo (NB) Wielerronde van Oploo KNWU el/be/da/am
wo 10 De Mortel (NB) Criterium WVAN am/mas
zo 14 Someren-Heide (NB) Sint-Josef Klassieker NWB am/mas
zo 14 Dommelen-Valkenswaard (NB) Jeugdronde Dommelen KNWU jeugd
wo 17 Bakel (NB) Criterium WVAN am/mas
za 20 Helmond (NB) GP Cor Vriens KNWU jeugd
zo 21 Lieshout (NB) Jeugdronde van Lieshout KNWU jeugd
ma 22 Gerwen (NB) Ronde van Gerwen KNWU el/bel/jun/nieuw
wo 24 Sittard Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am/mas
wo 24 Gemert (NB) Criterium WVAN am/mas
za 27 Geldrop Ronde van Geldrop KNWU am/jun
zo 28 Eijsden Jeugd Kasseiencriterium KNWU nieuw/jeugd
zo 28 Geldrop Ronde van Geldrop KNWU el/bel/jeugd

amateurwedstrijden mei 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
wo 1 Asten-Heusden Criterium WVAN am/mas
za 4 Mechelen (L) Kleeberg Challenge KNWU jun/nieuw/jeugd
zo 5 Stein Ton Dolmans Jeugdronde KNWU jeugd
zo 5 Stein Ton Dolmans Trofee KNWU el/bel
zo 5 Liessel Omloop Liessel - Liessel NWB am/mas
zo 5 Netersel (NB) Hel van Netersel KNWU jeugd
za 8 Geer (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
wo 8 Panheel Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am/mas
wo 8 Vlierden (NB) Criterium WVAN am/mas
za 11 Tungelroy Wielerronde Tungelroy NWB am/mas
zo 12 Maastricht Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder KNWU am/studenten
zo 12 Heerlen (L) Ronde van de Heksenberg KNWU jeugd
zo 12 Uden(NB) Wielerronde van Uden KNWU el/bel/am/da/jeugd
wo 15 Ransdaal (L) Klimtijdrit Ransdaal KNWU jeugd
wo 15 Milheeze (NB) Criterium Hoeven WVAN am/mas
za 18 Veldhoven (NB) Veldhovens wielerweekend KNWU am
za 18 Veldhoven (NB) Grote Prijs Groenen Groep KNWU da
zo 19 Someren Omloop van de Peelrijt NWB am/mas
zo 19 Veldhoven (NB) Omloop der Kempen KNWU el/bel
wo 22 Herkenbosch Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am/mas
wo 22 Asten (NB) Criterium Vlosberg WVAN am/mas
wo 29 Deurne - Zeilberg (NB) Criterium WVAN am/mas
do 30 Mierlo U23 RS Regiobank Kersenronde KNWU bel
vr 31-2 Haspengouw (Be-Lim) Ronde van Haspengouw ECW am/mas

amateurwedstrijden juni 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
za 1 Stein Omloop van de Maasvallei KNWU nieuw/jun
zo 2 Stein,Beek (L) Ronde van Limburg KNWU el/bel
ma 3 Netersel Presto Pedale kermiskoers NWB am/mas
wo 5 Maaasduinen Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am/mas
wo 5 Neerkant (NB) Criterium WVAN am/mas
za 8 Sittard Hammer-Youth KNWU jeugd
zo 9 NK WFN NWB am/mas
zo 9 Maren-Kessel (NB) Wielerronde van Maren-Kessel KNWU el/bel/mas
ma 10 Grace-Hollogne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
ma 10 Someren (NB) Jeugdronde van Someren KNWU jeugd
di 11 Lieshout (NB) Bavaria-Ronde van Lieshout KNWU el/bel/am/nieuw
wo 12 Handel (NB) Criterium WVAN am/mas
do 13 Montfort RABO Kermis Criterium NWB am/mas
wo 19 Maaasduinen Limburg Cycling Chrono Trofee Koppeltijdrit KNWU am/mas
wo 19 Mierlo (NB) Criterium Diesdonk WVAN am/mas
vr 21-22 Buchten (L) Wielerweekend Buchten KNWU el/bel/nieuw/jeugd
za 22 Neer Jeugdronde De Rooëjbes KNWU nieuw/jeugd
zo 23 Brunssum CS Groep Bergcriterium Brunssum KNWU el/bel/am/jun/nieuw
zo 23 Someren-Heide (NB) Omloop van de Heidehof (semi-klass) NWB am/mas
zo 23 Eindhoven Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven KNWU jeugd
ma 24 Luyksgestel (NB) Kermis Ronde van Luyksgestel KNWU el/bel/da/am
di 25 Hapert Kermis Wielerronde van Hapert KNWU el/be/da/am
wo 26 Asten (NB) Criterium Diesdonk WVAN am/mas
vr 28-30 Bladel (NB) Acht van Bladel KNWU jun
za 29 Roermond Kapelse Wielerronde NWB am/mas

amateurwedstrijden juli 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
wo 3 Vaals Klimtijdrit Vaals KNWU el/bel/jun
wo 3 Boekel (NB) Criterium WVAN am/mas
zo 7 Ulestraten Klimomloop van Ulestraten KNWU da/jun
zo 7 Schinnen Geonius Jeugdronde van Schinnen KNWU nieuw/jeugd
zo 7 Velm (Be-L) Criterium ECW am/mas
wo 10 De Rips (NB) Criterium WVAN am/mas
za 13 Welkenraedt (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 14 Bocholtz (L) Jeugd klimkoers Bocholtz KNWU jeugd
di 16 Bergeijk (NB) Kermisronde KNWU el/bel/da/jeugd
wo 17 Milheeze (NB) Criterium Centrum WVAN am/mas
zo 21 Heerlen (L) Pijl van Heerlerheide KNWU am/jun/nieuw
ma 29 Boxmeer (NB) Daags na de Tour KNWU da/am/jun

amateurwedstrijden Augustus 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
vr 2 Heerlen RaboRonde Heerlen KNWU da
za 3 Spurk (Be-L) Criterium ECW am/mas
za 3 Ospel (L) Global Tour d'Oospel KNWU el/bel/jeugd
za 3 Maarheeze (NB) Mijl van Mares KNWU am/jun/jeugd
zo 4 Schin op Geul Hel van Voerendaal KNWU bel
ma 5 Grace-Hollogne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
wo 7 Maastricht Ridderronde Maastricht KNWU da
ma 12 Steensel (NB) Wielerronde van Steensel KNWU el/bel/am/da
di 13 Merum-Herten (L) Kermis-criterium NWB am/mas
do 15 Alt-Hoeselt (Be-L) Criterium ECW am/mas
vr 16 Genk (Be-L) Criterium ECW am/mas
za 17 Othée (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 18 Berg en Terblijt (L) Klimomloop Berg en Terblijt & Adelante Challenge KNWU am/nieuw
zo 18 Berg en Terblijt (L) Valkenburg Klim Classic KNWU jun
zo 18 Geldrop Jeugdronde van Geldrop KNWU jeugd
za 24 José Battice (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 25 Valkenswaard (NB) Afwachtingswedstrijd Omloop van Valkenswaard KNWU jeugd
zo 25 Valkenswaard (NB) Omloop van Valkenswaard KNWU bel/jun
za 31 Stramproy (L) Criterium NWB am/mas

amateurwedstrijden September 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo 1 Well Ronde van Well KNWU am/jun/nieuw/jeugd
za 7 Lontzen (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za 7 Reuver Jeugdronde van Reuver KNWU jeugd
zo 8 Kerkrade Eurode Omloop KNWU el/bel
vr 13-15 Watersley Sittard Watersley Ladies Challenge KNWU jun-v/nieuw-m
zo 15 Someren-Eind (NB) GrensLand Klassieker NWB am/mas
wo 18 Watersley Sittard Watersley Ladies Mix Battle KNWU da/nieuw-m
zo 22 Heerlen (L) Jeugdronde Molenberg KNWU nieuw/jeugd
za 28 Marchin (Be-Lui) Criterium ECW am/mas

amateurwedstrijden oktober 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo 12 Burdinne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas

gebruikte afkortingen

LLimburg (NL)Be-LBelgisch Limburgelelitemasmasters
NBNoord-BrabantBe-LuiProvincie Luik (Be)belbeloftennieuwnieuwelingen
GldGelderlandBe-LuxProvincie Luxemburg (Be)amamateursdadames
junjunioren