WielrennenMaastricht.nl

Kalender wedstrijden amateurs 2019

Wedstrijd kalender met de wielerwedstrijden voor amateurs in 2019 in de omgeving van Maastricht: voornamelijk in Zuid-Limburg, ook in Noord-Brabant, Belgisch Limburg en de Belgische provincie Luik. Er zijn wielren wedstrijden opgenomen van de bonden KNWU, NWB en WVAN, waarvan het grootste deel in Brabant en Limburg. Daarnaast ook de wedstrijden van de Belgische bond ECW, vlak over de grens in de provincies Luik en Limburg.

Meld amateurwedstrijden of andere evenementen aan via het contactformulier.

amateurwedstrijden februari 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo 3 Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div
zo 10 Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div
zo 17 Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div
zo 24 Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div

amateurwedstrijden maart 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo 3 Lens St. Remy (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za 9 Burdinne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 31 Maasbracht-Beek (L) Jeugdronde in het Gouden Hoefijzer KNWU jeugd

amateurwedstrijden april 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
za 6 Eijsden (L) Volta Limburg Classic KNWU el/da
zo 7 Oploo (NB) Wielerronde van Oploo KNWU el/be/da/am
zo 14 Dommelen-Valkenswaard (NB) Jeugdronde Dommelen KNWU jeugd
za 20 Helmond (NB) GP Cor Vriens KNWU jeugd
zo 21 Lieshout (NB) Jeugdronde van Lieshout KNWU jeugd
ma 22 Gerwen (NB) Ronde van Gerwen KNWU el/bel/jun/nieuw
wo 24 Sittard Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU div.
za 27 Geldrop Ronde van Geldrop KNWU am/jun
zo 28 Eijsden Jeugd Kasseiencriterium KNWU nieuw/jeugd
zo 28 Geldrop Ronde van Geldrop KNWU el/bel/jeugd
wo Deurne - Walsberg (NB) Criterium WVAN am/mas
zo Grace-Hollogne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo Someren-Heide (NB) Sint-Josef Klassieker NWB am/mas
wo De Mortel (NB) Criterium WVAN am/mas
wo Bakel (NB) Criterium WVAN am/mas
wo Gemert (NB) Criterium WVAN am/mas

amateurwedstrijden mei 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
za 4 Mechelen (L) Kleeberg Challenge KNWU jun/nieuw/jeugd
zo 5 Stein Ton Dolmans Jeugdronde KNWU jeugd
zo 5 Stein Ton Dolmans Trofee KNWU el/bel
zo 5 Netersel (NB) Hel van Netersel KNWU jeugd
wo 8 Panheel Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am
zo 12 Heerlen (L) Ronde van de Heksenberg KNWU jeugd
zo 12 Uden(NB) Wielerronde van Uden KNWU el/bel/am/da/jeugd
wo 15 Ransdaal (L) Klimtijdrit Ransdaal KNWU jeugd
za 18 Veldhoven (NB) Veldhovens wielerweekend KNWU am
za 18 Veldhoven (NB) Grote Prijs Groenen Groep KNWU da
zo 19 Veldhoven (NB) Omloop der Kempen KNWU el/bel
wo 22 Herkenbosch Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am
do 30 Mierlo U23 RS Regiobank Kersenronde KNWU bel
wo Asten-Heusden Criterium WVAN am/mas
zo Maastricht Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder KNWU am/studenten
zo Herve (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo Liessel Omloop Liessel - Liessel NWB am/mas
wo Vlierden (NB) Criterium WVAN am/mas
do Hapert (NB) Districts Kampioenschappen Tijdrijden District Zuid-Oost KNWU alle
vr Haspengouw (Be-Lim) Ronde van Haspengouw ECW am/mas
zo Simpelveld Bergomloop Simpelveld KNWU el/bel/jun
wo Milheeze (NB) Criterium Hoeven WVAN am/mas
za Geer (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
wo Asten (NB) Criterium Vlosberg WVAN am/mas
di Montfort RABO Kermis Criterium NWB am/mas
wo Deurne - Zeilberg (NB) Criterium WVAN am/mas

amateurwedstrijden juni 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
za 1 Stein Omloop van de Maasvallei KNWU nieuw/jun
zo 2 Stein,Beek (L) Ronde van Limburg KNWU el/bel
wo 5 Maaasduinen Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am
za 8 Sittard Hammer-Youth KNWU jeugd
zo 9 Maren-Kessel (NB) Wielerronde van Maren-Kessel KNWU el/bel/mas
ma 10 Someren (NB) Jeugdronde van Someren KNWU jeugd
di 11 Lieshout (NB) Bavaria-Ronde van Lieshout KNWU el/bel/am/nieuw
wo 19 Maaasduinen Limburg Cycling Chrono Trofee Koppeltijdrit KNWU am
vr 21-22 Buchten (L) Wielerweekend Buchten KNWU el/bel/nieuw/jeugd
za 22 Neer Jeugdronde De Rooëjbes KNWU nieuw/jeugd
zo 23 Brunssum CS Groep Bergcriterium Brunssum KNWU el/bel/am/jun/nieuw
ma 24 Luyksgestel (NB) Kermis Ronde van Luyksgestel KNWU el/bel/da/am
di 25 Hapert Kermis Wielerronde van Hapert KNWU el/be/da/am
zo Baelen s. Vesdre (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo Someren Omloop van de Peelrijt NWB am/mas
ma Netersel Presto Pedale kermiskoers NWB am/mas
wo Deurne - Walsberg (NB) Criterium WVAN am/mas
zo Diepenbeek (Be-L) Criterium ECW am/mas
wo Handel (NB) Criterium WVAN am/mas
do Roermond Kapelse Wielerronde NWB am/mas
wo Mierlo (NB) Criterium Diesdonk WVAN am/mas
za Eindhoven Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven KNWU el/be/jeugd
zo Eindhoven Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven KNWU da/jun/jeugd
wo Asten (NB) Criterium Diesdonk WVAN am/mas
vr Bladel (NB) Acht van Bladel KNWU jun
za Dommelen (NB) Jeugdtijdrit Dommelen KNWU jeugd
niet in '18 Tungelroy Wielerronde Tungelroy NWB am/mas

amateurwedstrijden juli 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
wo 3 Vaals Klimtijdrit Vaals KNWU el/bel/jun
zo 7 Ulestraten Klimomloop van Ulestraten KNWU da/jun
zo 7 Schinnen Geonius Jeugdronde van Schinnen KNWU nieuw/jeugd
zo 14 Bocholtz (L) Jeugd klimkoers Bocholtz KNWU jeugd
di 16 Bergeijk (NB) Kermisronde KNWU el/bel/da/jeugd
zo 21 Heerlen (L) Pijl van Heerlerheide KNWU am/jun/nieuw
wo Boekel (NB) Criterium WVAN am/mas
za Welkenraedt (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
wo De Rips (NB) Criterium WVAN am/mas
zo Someren-Heide (NB) Omloop van de Heidehof (semi-klass) NWB am/mas
wo Milheeze (NB) Criterium Centrum WVAN am/mas
zo Rijsbergen NK WFN NWB am/mas
zo Saive (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
ma Boxmeer (NB) Daags na de Tour KNWU da/am/nieuw

amateurwedstrijden Augustus 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
vr 2 Heerlen RaboRonde Heerlen KNWU da
za 3 Ospel (L) Global Tour d'Oospel KNWU el/bel/jeugd
za 3 Maarheeze (NB) Mijl van Mares KNWU am/jun/jeugd
zo 4 Schin op Geul Hel van Voerendaal KNWU bel
wo 7 Maastricht Ridderronde Maastricht KNWU da
ma 12 Steensel (NB) Wielerronde van Steensel KNWU el/bel/am/da
zo 18 Berg en Terblijt (L) Klimomloop Berg en Terblijt & Adelante Challenge KNWU am/nieuw
zo 18 Berg en Terblijt (L) Valkenburg Klim Classic KNWU jun
zo 18 Geldrop Jeugdronde van Geldrop KNWU jeugd
zo 25 Valkenswaard (NB) Afwachtingswedstrijd Omloop van Valkenswaard KNWU jeugd
zo 25 Valkenswaard (NB) Omloop van Valkenswaard KNWU bel/jun
za Spurk (Be-L) Criterium ECW am/mas
zo Borgloon (Be-L) WK ECW am/mas
di Merum-Herten (L) Kermis-criterium NWB am/mas
wo Alt-Hoeselt (Be-L) Criterium ECW am/mas
zo Nuenen (NB) Ronde van Nuenen KNWU el/bel/jeugd
zo Lommel (Be-L) Criterium ECW am/mas

amateurwedstrijden September 2019

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo 1 Well Ronde van Well KNWU am/jun/nieuw/jeugd
zo 8 Kerkrade Eurode Omloop KNWU el/bel
vr 13-15 Watersley Sittard Watersley Ladies Challenge KNWU jun-v/nieuw-m
wo 18 Watersley Sittard Watersley Ladies Mix Battle KNWU da/nieuw-m
zo 22 Heerlen (L) Jeugdronde Molenberg KNWU nieuw/jeugd
za Stramproy (L) Criterium NWB am/mas
zo Reuver Jeugdronde van Reuver KNWU jeugd
zo Someren-Eind (NB) GrensLand Klassieker NWB am/mas
za Marchin (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo Waalre Jeugdronde van Waalre KNWU jeugd
zo Burdinne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas

gebruikte afkortingen

LLimburg (NL)Be-LBelgisch Limburgelelitemasmasters
NBNoord-BrabantBe-LuiProvincie Luik (Be)belbeloftennieuwnieuwelingen
GldGelderlandBe-LuxProvincie Luxemburg (Be)amamateursdadames
junjunioren

Copyright © 2005-2019 WielrennenMaastricht.nl