WielrennenMaastricht.nl

Kalender wedstrijden amateurs 2021

Wedstrijd kalender met de wielerwedstrijden voor amateurs in 2021 in de omgeving van Maastricht: voornamelijk in Zuid-Limburg, ook in Noord-Brabant, Belgisch Limburg en de Belgische provincie Luik. Er zijn wielren wedstrijden opgenomen van de bonden KNWU, NWB en WVAN, waarvan het grootste deel in Brabant en Limburg. Daarnaast ook de wedstrijden van de Belgische bond ECW, vlak over de grens in de provincies Luik en Limburg. Meld amateurwedstrijden of andere evenementen aan via het contactformulier.

Vanwege het coronavirus worden nog steeds wielerevenementen uitgesteld of zelfs helemaal geannuleerd. Check op de site van de organisatie (of de betreffende bond) of het evenement doorgaat.


Bekijk ook: Pagina trainingswedstrijden nabij Maastricht | Kalender toertochten | Kalender profwedstrijden

amateurwedstrijden februari 2021

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div
zo Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div
zo Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div
zo Sittard Trainingsrit Tom Dumoulin Bike Park KNWU div

amateurwedstrijden maart 2021

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo Lens St. Remy (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za Donceel (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za Burdinne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za Ville en Hesbaye (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo Maasbracht-Beek (L) Jeugdronde in het Gouden Hoefijzer KNWU jeugd
za Les Waleffes (Be-Lui) Criterium ECW am/mas

amateurwedstrijden april 2021

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
wo Deurne - Walsberg (NB) Criterium WVAN am/mas
za Eijsden (L) Volta Limburg Classic KNWU el/da
zo Grace-Hollogne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo Oploo (NB) Wielerronde van Oploo KNWU el/be/da/am
wo De Mortel (NB) Criterium WVAN am/mas
zo Someren-Heide (NB) Sint-Josef Klassieker NWB am/mas
zo Dommelen-Valkenswaard (NB) Jeugdronde Dommelen KNWU jeugd
wo Bakel (NB) Criterium WVAN am/mas
za Helmond (NB) GP Cor Vriens KNWU jeugd
zo Lieshout (NB) Jeugdronde van Lieshout KNWU jeugd
ma Gerwen (NB) Ronde van Gerwen KNWU el/bel/jun/nieuw
wo Sittard Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am/mas
wo Gemert (NB) Criterium WVAN am/mas
za Geldrop Ronde van Geldrop KNWU am/jun
zo Eijsden Jeugd Kasseiencriterium KNWU nieuw/jeugd
zo Geldrop Ronde van Geldrop KNWU el/bel/jeugd

amateurwedstrijden mei 2021

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
wo Asten-Heusden Criterium WVAN am/mas
za Mechelen (L) Kleeberg Challenge KNWU jun/nieuw/jeugd
zo Stein Ton Dolmans Jeugdronde KNWU jeugd
zo Stein Ton Dolmans Trofee KNWU el/bel
zo Liessel Omloop Liessel - Liessel NWB am/mas
zo Netersel (NB) Hel van Netersel KNWU jeugd
za Geer (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
wo Panheel Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am/mas
wo Vlierden (NB) Criterium WVAN am/mas
za Tungelroy Wielerronde Tungelroy NWB am/mas
zo Maastricht Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder KNWU am/studenten
zo Heerlen (L) Ronde van de Heksenberg KNWU jeugd
zo Uden(NB) Wielerronde van Uden KNWU el/bel/am/da/jeugd
wo Ransdaal (L) Klimtijdrit Ransdaal KNWU jeugd
wo Milheeze (NB) Criterium Hoeven WVAN am/mas
za Veldhoven (NB) Veldhovens wielerweekend KNWU am
za Veldhoven (NB) Grote Prijs Groenen Groep KNWU da
zo Someren Omloop van de Peelrijt NWB am/mas
zo Veldhoven (NB) Omloop der Kempen KNWU el/bel
wo Herkenbosch Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am/mas
wo Asten (NB) Criterium Vlosberg WVAN am/mas
wo Deurne - Zeilberg (NB) Criterium WVAN am/mas
do Mierlo U23 RS Regiobank Kersenronde KNWU bel
vr 31-2 Haspengouw (Be-Lim) Ronde van Haspengouw ECW am/mas

amateurwedstrijden juni 2021

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
za Stein Omloop van de Maasvallei KNWU nieuw/jun
zo Stein,Beek (L) Ronde van Limburg KNWU el/bel
ma Netersel Presto Pedale kermiskoers NWB am/mas
wo Maaasduinen Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am/mas
wo Neerkant (NB) Criterium WVAN am/mas
za Sittard Hammer-Youth KNWU jeugd
zo NK WFN NWB am/mas
zo Maren-Kessel (NB) Wielerronde van Maren-Kessel KNWU el/bel/mas
ma Grace-Hollogne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
ma Someren (NB) Jeugdronde van Someren KNWU jeugd
di Lieshout (NB) Bavaria-Ronde van Lieshout KNWU el/bel/am/nieuw
wo Handel (NB) Criterium WVAN am/mas
do Montfort RABO Kermis Criterium NWB am/mas
wo Maaasduinen Limburg Cycling Chrono Trofee Koppeltijdrit KNWU am/mas
wo Mierlo (NB) Criterium Diesdonk WVAN am/mas
vr Buchten (L) Wielerweekend Buchten KNWU el/bel/nieuw/jeugd
za Neer Jeugdronde De Rooëjbes KNWU nieuw/jeugd
zo Brunssum CS Groep Bergcriterium Brunssum KNWU el/bel/am/jun/nieuw
zo Someren-Heide (NB) Omloop van de Heidehof (semi-klass) NWB am/mas
zo Eindhoven Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven KNWU jeugd
ma Luyksgestel (NB) Kermis Ronde van Luyksgestel KNWU el/bel/da/am
di Hapert Kermis Wielerronde van Hapert KNWU el/be/da/am
wo Asten (NB) Criterium Diesdonk WVAN am/mas
vr Bladel (NB) Acht van Bladel KNWU jun
za Roermond Kapelse Wielerronde NWB am/mas

amateurwedstrijden juli 2021

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
wo Vaals Klimtijdrit Vaals KNWU el/bel/jun
wo Boekel (NB) Criterium WVAN am/mas
zo Ulestraten Klimomloop van Ulestraten KNWU da/jun
zo Schinnen Geonius Jeugdronde van Schinnen KNWU nieuw/jeugd
zo Velm (Be-L) Criterium ECW am/mas
wo De Rips (NB) Criterium WVAN am/mas
za Welkenraedt (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo Bocholtz (L) Jeugd klimkoers Bocholtz KNWU jeugd
di Bergeijk (NB) Kermisronde KNWU el/bel/da/jeugd
wo Milheeze (NB) Criterium Centrum WVAN am/mas
zo Heerlen (L) Pijl van Heerlerheide KNWU am/jun/nieuw
ma Boxmeer (NB) Daags na de Tour KNWU da/am/jun

amateurwedstrijden Augustus 2021

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
vr Heerlen RaboRonde Heerlen KNWU da
za Spurk (Be-L) Criterium ECW am/mas
za Ospel (L) Global Tour d'Oospel KNWU el/bel/jeugd
za Maarheeze (NB) Mijl van Mares KNWU am/jun/jeugd
zo Schin op Geul Hel van Voerendaal KNWU bel
ma Grace-Hollogne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
wo Maastricht Ridderronde Maastricht KNWU da
ma Steensel (NB) Wielerronde van Steensel KNWU el/bel/am/da
di Merum-Herten (L) Kermis-criterium NWB am/mas
do Alt-Hoeselt (Be-L) Criterium ECW am/mas
vr Genk (Be-L) Criterium ECW am/mas
za Othée (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo Berg en Terblijt (L) Klimomloop Berg en Terblijt & Adelante Challenge KNWU am/nieuw
zo Berg en Terblijt (L) Valkenburg Klim Classic KNWU jun
zo Geldrop Jeugdronde van Geldrop KNWU jeugd
za José Battice (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo Valkenswaard (NB) Afwachtingswedstrijd Omloop van Valkenswaard KNWU jeugd
zo Valkenswaard (NB) Omloop van Valkenswaard KNWU bel/jun
za Stramproy (L) Criterium NWB am/mas

amateurwedstrijden September 2021

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo Well Ronde van Well KNWU am/jun/nieuw/jeugd
za Lontzen (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za Reuver Jeugdronde van Reuver KNWU jeugd
zo Kerkrade Eurode Omloop KNWU el/bel
vr Watersley Sittard Watersley Ladies Challenge KNWU jun-v/nieuw-m
zo Someren-Eind (NB) GrensLand Klassieker NWB am/mas
wo Watersley Sittard Watersley Ladies Mix Battle KNWU da/nieuw-m
zo Heerlen (L) Jeugdronde Molenberg KNWU nieuw/jeugd
za Marchin (Be-Lui) Criterium ECW am/mas

amateurwedstrijden oktober 2021

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo Burdinne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas

gebruikte afkortingen

LLimburg (NL)Be-LBelgisch Limburgelelitemasmasters
NBNoord-BrabantBe-LuiProvincie Luik (Be)belbeloftennieuwnieuwelingen
GldGelderlandBe-LuxProvincie Luxemburg (Be)amamateursdadames
junjunioren