WielrennenMaastricht.nl

Kleine Marmot

78 km
1000 hm
Laatste controle: mei 2020
De fietsroute Kleine Marmot, van de hand van Raymond Oostwegel, is een serie van 15 Zuid-Limburgse kuitenbijters binnen een afstand van 78 km. In totaal worden meer dan 1000 hoogtemeters overbrugd.

TIP: maak er een zeer zware "Grote Marmot" van door de hele route nog eens in omgekeerde richting te rijden: je krijgt dan nog eens 15 extra klimmen voor de wielen, waarvan enkele pittige, zoals de Schoorweg, de Brakkeberg, de Keutenberg, de Piemert en de Wesch bij Noorbeek.

Kleine Marmot op Komoot

hellingen Kleine Marmot

KlimL (m)H (m)gem %max %
Moerslag630304,76
Rondelen1340453,48
Stallestraat660274,18
Bergenhuizen480439,012
Wolfsberg1120343,012
Loorberg1620794,97
Camerig / Vijlenerbos31001484,79
Vijlenberg (deels)470296,217
Kruisberg710598,313
Eyserbosweg1110827,413
Dode Man1010777,613
Sibbergrubbe1810703,97
Cauberg850647,514
Geulhemmerberg970606,28
Sint Antoniusbank1470543,78

doorkomstplaatsen Kleine Marmot

Maastricht - Oost-Maarland - Eijsden - Moerslag - Libeek - Mheer - Noorbeek - Bergenhuizen - Terlinden - Slenaken - Heijenrath - Eperheide - Epen - Vijlen - Hilleshagen - Mechelen - Wahlwiller - Eys - Wijlre - Stokhem - Keutenberg - Schin op Geul - Oud-Valkenburg - Valkenburg - Sibbe - Valkenburg - Vilt - Berg - Geulhem - Berg - Cadier & Keer - Maastricht