WielrennenMaastricht.nl

Top Tien Toer

135 km
1590 hm
Laatste controle: oktober 2020
De Top Tien Toer is een route speciaal voor de goed getrainde wielrenner, met de tien zwaarste klimmen van Nederland. De tocht is 135 km lang en start in Maastricht. Het lange en zware parcours loopt volledig door Zuid-Limburg. Begin en einde zijn vrij vlak, maar daartussenin moet je echt aan de bak!

Top Tien Toer op Komoot

hellingen Top Tien Toer

KlimL (m)H (m)gem %max %
Snijdersberg960626,413
Brakkeberg680669,612
Keutenberg1560835,314
Schilberg960666,912
Camerig / Vijlenerbos45701834,09
Pas van Wolfhaag1880955,111
Vaalserberg2160954,49
Gulperberg Oost600589,714
Kruisberg710598,313
Eyserbosweg1110827,413
Hulsberg1010797,810
Oude Elkenraderweg1660764,611
Dode Man1010777,613
Mareheiweg1130403,57

doorkomstplaatsen Top Tien Toer

Maastricht - Weert - Bunde - Geulle - Moorveld - Meerssen - Geulhem - Berg & Terblijt - Vilt - Valkenburg - Oud Valkenburg - Schin op Geul - Keutenberg - Ingber - Euverem - Beutenaken - Slenaken - De Planck (B) - Teuven (B) - Eperheide - Epen - Camerig - Gemmenich (B) - Vaals - Holset - Vijlen - Hilleshagen - Mechelen - Partij - Gulpen - Wahlwiller - Eijs - Eijserheide - Trintelen - Bosschenhuizen - Simpelveld - Huls - Elkenrade - Wijlre - Stokhem - Keutenberg - Schin op Geul - Schoonbron - Ransdaal - Termaar - Klimmen - Hulsberg - Aalbeek - Schimmert - Oensel - Schimmert - Klein Haasdal - Raar - Meerssen - Maastricht