WielrennenMaastricht.nl

Kalender wedstrijden amateurs 2018

Wedstrijd kalender met de wielerwedstrijden voor amateurs in 2018 in de omgeving van Maastricht: voornamelijk in Zuid-Limburg, ook in Noord-Brabant, Belgisch Limburg en de Belgische provincie Luik. Er zijn wielren wedstrijden opgenomen van de bonden KNWU, NWB en WVAN, waarvan het grootste deel in Brabant en Limburg. Daarnaast ook de wedstrijden van de Belgische bond ECW, vlak over de grens in de provincies Luik en Limburg.

Meld amateurwedstrijden of andere evenementen aan via het contactformulier.

amateurwedstrijden februari 2018

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo 25 Venlo Limburg Cycling Voorjaarstrainingswedstrijd KNWU alle
zo 25 Lens St. Remy (Be-Lui) Criterium ECW am/mas

amateurwedstrijden maart 2018

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
za 3 Valkenswaard (NB) Interclub wedstrijd TWC de Kempen KNWU divers
za 24 Valkenswaard (NB) Interclub wedstrijd TWC de Kempen KNWU divers
zo 25 Dommelen-Valkenswaard (NB) Jeugdronde Dommelen KNWU jeugd/nieuw
za 31 Eijsden (L) Volta Limburg Classic KNWU el/da
za 31 Valkenswaard (NB) Interclub wedstrijd TWC de Kempen KNWU divers

amateurwedstrijden april 2018

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
zo 1 Oploo (NB) Wielerronde van Oploo KNWU el/be/da/am
ma 2 Gerwen (NB) Ronde van Gerwen KNWU el/bel/da/jun/nieuw
wo 4 Deurne - Walsberg (NB) Criterium WVAN am/mas
za 7 Valkenswaard (NB) Interclub wedstrijd TWC de Kempen KNWU divers
zo 8 Maasbracht-Beek (L) Jeugdronde in het Gouden Hoefijzer KNWU jeugd
zo 8 Grace-Hollogne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 8 Someren-Heide (NB) Sint-Josef Klassieker NWB am/mas
wo 11 De Mortel (NB) Criterium WVAN am/mas
za 14 Valkenswaard (NB) Interclub wedstrijd TWC de Kempen KNWU divers
zo 15 Lieshout (NB) Jeugdronde van Lieshout KNWU jeugd
wo 18 Bakel (NB) Criterium WVAN am/mas
za 21 Valkenswaard (NB) Interclub wedstrijd TWC de Kempen KNWU divers
zo 22 Eijsden Jeugd Kasseien criterium KNWU nieuw/jeugd
zo 22 Helmond (NB) GP Cor Vriens KNWU jeugd
wo 25 Gemert (NB) Criterium WVAN am/mas
za 28 Valkenswaard (NB) Interclub wedstrijd TWC de Kempen KNWU divers
zo 29 Stein Ton Dolmans Jeugdronde KNWU jeugd
zo 29 Stein Ton Dolmans Trofee KNWU el/bel
zo 29 Geldrop Ronde van Geldrop KNWU am/jun/nieuw

amateurwedstrijden mei 2018

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
wo 2 Asten-Heusden Criterium WVAN am/mas
za 5 Mechelen (L) Kleeberg Challenge KNWU jun/nieuw/jeugd
zo 6 Maastricht Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder KNWU am/studenten
zo 6 Herve (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 6 Netersel (NB) Hel van Netersel KNWU jeugd
zo 6 Liessel Omloop Liessel - Liessel NWB am/mas
wo 9 Vlierden (NB) Criterium WVAN am/mas
do 10 Maren-Kessel (NB) Wielerronde van Maren-Kessel KNWU el/bel/jun/nieuw
do 10 Hapert (NB) Districts Kampioenschappen Tijdrijden District Zuid-Oost KNWU alle
vr 11-13 Haspengouw (Be-Lim) Ronde van Haspengouw ECW am/mas
zo 13 Simpelveld Bergomloop Simpelveld KNWU el/bel/jun
wo 16 Milheeze (NB) Criterium Hoeven WVAN am/mas
za 19 Geer (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
za 19 Veldhoven (NB) Omloop der Kempen KNWU am/jun/nieuw
zo 20 Veldhoven (NB) Omloop der Kempen KNWU el/bel
zo 20 Veldhoven (NB) Grote Prijs Groenen Groep KNWU da
zo 20 Lieshout (NB) Bavaria-Ronde van Lieshout KNWU el/bel/am/nieuw
ma 21 Someren (NB) Jeugdronde van Someren KNWU jeugd
ma 21 Mierlo Kersenronde KNWU am/jun/nieuw
wo 23 Asten (NB) Criterium Vlosberg WVAN am/mas
di 29 Montfort RABO Kermis Criterium NWB am/mas
wo 30 Deurne - Zeilberg (NB) Criterium WVAN am/mas

amateurwedstrijden juni 2018

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
za 2 Stein/Elsoo Omloop van de Maasvallei KNWU nieuw/jun
za 2 Sittard Hammer-Youth KNWU jeugd
zo 3 Stein-Beek (L) Ronde van Limburg KNWU el/bel
zo 3 Baelen s. Vesdre (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 3 Geldrop Jeugdronde van Geldrop KNWU jeugd
zo 3 Someren Omloop van de Peelrijt NWB am/mas
ma 4 Netersel Presto Pedale kermiskoers NWB am/mas
wo 6 Deurne - Walsberg (NB) Criterium WVAN am/mas
zo 10 Heerlen (L) Jeugdronde Op de Heksenberg KNWU jeugd
zo 10 Diepenbeek (Be-L) Criterium ECW am/mas
ma 11 Sittard Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU da/jeugd
wo 13 Well Limburg Cycling Chrono Trofee KNWU am
wo 13 Handel (NB) Criterium WVAN am/mas
do 14 Roermond Kapelse Wielerronde NWB am/mas
vr 15-16 Buchten (L) Wielerevenement Buchten KNWU el/bel/am/jun/nieuw
za 16 Neer Jeugdronde De Rooëjbes KNWU jeugd
di 19 Hapert Kermis Wielerronde van Hapert KNWU el/be/da/am
wo 20 Mierlo (NB) Criterium Diesdonk WVAN am/mas
za 23 Eindhoven Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven KNWU el/be/jeugd
zo 24 Brunssum CS Groep Bergcriterium Brunssum KNWU el/bel/am/jun/nieuw
zo 24 Eindhoven Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven KNWU da/jun/jeugd
ma 25 Luyksgestel (NB) Kermis Ronde van Luyksgestel KNWU el/bel/da/am
wo 27 Asten (NB) Criterium Diesdonk WVAN am/mas
vr 29-1 Bladel (NB) Acht van Bladel KNWU jun
za 30 Dommelen (NB) Jeugdtijdrit Dommelen KNWU jeugd
niet in '18 Tungelroy Wielerronde Tungelroy NWB am/mas

amateurwedstrijden juli 2018

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
wo 4 Vaals Klimtijdrit Camerig Vaals KNWU el/bel
wo 4 Boekel (NB) Criterium WVAN am/mas
za 7 Welkenraedt (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 8 Ulestraten Klimomloop van Ulestraten KNWU da/jun
zo 8 Schinnen Geonius Jeugdronde van Schinnen KNWU nieuw/jeugd
di 10 Bergeijk (NB) Kermisronde KNWU el/bel/da
wo 11 De Rips (NB) Criterium WVAN am/mas
zo 15 Someren-Heide (NB) Omloop van de Heidehof (semi-klass) NWB am/mas
wo 18 Milheeze (NB) Criterium Centrum WVAN am/mas
zo 22 Rijsbergen NK WFN NWB am/mas
zo 29 Saive (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
ma 30 Boxmeer (NB) Daags na de Tour KNWU da/am/nieuw

amateurwedstrijden Augustus 2018

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
vr 3 Heerlen RaboRonde Heerlen KNWU da
za 4 Ospel (L) EPO - Tour d'Oospel KNWU el/bel/da/jeugd
za 4 Maarheeze (NB) Mijl van Mares KNWU el/da/am
za 4 Spurk (Be-L) Criterium ECW am/mas
zo 5 Borgloon (Be-L) WK ECW am/mas
wo 8 Maastricht Ridderronde Maastricht KNWU da
zo 12 Schin op Geul Hel van Voerendaal KNWU el/bel
ma 13 Steensel (NB) Wielerronde van Steensel KNWU el/bel/am/da
di 14 Merum-Herten (L) Kermis-criterium NWB am/mas
wo 15 Alt-Hoeselt (Be-L) Criterium ECW am/mas
za 18 Burdinne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 19 Berg en Terblijt (L) NHC 8 - Adelante Challenge & Bergcriterium KNWU am/jun-v/nieuw-m
zo 19 Berg en Terblijt (L) Valkenburg Klim Classic KNWU jun
zo 19 Nuenen (NB) Ronde van Nuenen KNWU el/bel/jeugd
zo 26 Heerlen (L) Pijl van Heerlerheide KNWU el/bel/am/jun/nieuw
zo 26 Lommel (Be-L) Criterium ECW am/mas
za 26 Valkenswaard (NB) Omloop van Valkenswaard KNWU bel/jun/nieuw

amateurwedstrijden September 2018

Dag/datum: Plaats: Wedstrijd: Bond: Cat.:
za 1 Stramproy (L) Criterium NWB am/mas
zo 2 Echt-Susteren Kernenomloop (niet in '18) KNWU el
vr 7-9 Watersley Sittard Watersley Ladies Challenge KNWU jun-v
zo 9 Watersley Sittard Watersley Klim Omloop KNWU nieuw
zo 9 Kerkrade Eurode Omloop KNWU el/bel
zo 9 Reuver Jeugdronde van Reuver KNWU jeugd
zo 16 Heerlen (L) Jeugdronde Molenberg KNWU nieuw/jeugd
zo 16 Someren-Eind (NB) GrensLand Klassieker NWB am/mas
za 29 Marchin (Be-Lui) Criterium ECW am/mas
zo 30 Waalre Jeugdronde van Waalre KNWU jeugd
zo 30 Burdinne (Be-Lui) Criterium ECW am/mas

gebruikte afkortingen

LLimburg (NL)Be-LBelgisch Limburgelelitemasmasters
NBNoord-BrabantBe-LuiProvincie Luik (Be)belbeloftennieuwnieuwelingen
GldGelderlandBe-LuxProvincie Luxemburg (Be)amamateursdadames
junjunioren

Copyright © 2005-2018 WielrennenMaastricht.nl