WielrennenMaastricht.nl

Door het Pays d'Herve

127 (of 100) km
1613 hm
Laatste controle: augustus 2016

Kaart in volledig scherm

Deze route gaat - de naam zegt het al - door het Land van Herve: grofweg het gebied tussen de Voerstreek en de snelweg Luik-Verviers. Ondanks dat het een vrij lange route is, ben je zelden verder dan 30 km van Maastricht verwijderd. Het is een erg zware route, met zo'n 25 klimmen, door een bijzonder mooi gebied met veel prachtige uitzichten. Wie de route rijdt zal merken dat Rob Houtepen bij het maken ervan al zijn creativiteit en kennis van dit gebied heeft aangeboord! Enig minpuntje is de kwaliteit van het asfalt, die soms te wensen over laat, maar dat heb je overal in Wallonië...

hoogteprofiel Door het Pays d'Herve

Hoogteprofiel Door het Pays d'Herve

hellingen in 'Door het Pays d'Herve'

KlimL (m)H (m)gem %max %
Slingerberg 650507,619
Hallembaye 1200596,314
Allée du Hennen30024413
Rue de Mons144055413
Côte de Richelle Oost600305,58
Côte de Sarolay139088613
Rue del No70060721
Rue Saivelette70037610
Côte de Barchon95048515
Rue Troisfontaines244095414
Côte de Noblehaye23608748
Thier Fouarge600671115
Rue de Loneux95057612
Bushaye158062414
Holliguette78040512
Thier General Thys132040320
Côte de la Supexhe114048417
Mortier Gauche57039714
Côte de Saint-André192093514
Côte de Mortroux2500100411
Les Waides2380103413
Mescherberg1640593,67
Bukel1060393,77

doorkomstplaatsen Door het Pays d'Herve

Maastricht - Kanne (B) - Eben-Emaël (B) - Haccourt (B) - Visé (B) - Bombaye (B) - Dalhem (B) - Richelle (B) - Sarolay (B) - Cheratte-Hauteur (B) - Housse (B) - Barchon (B) - Bolland (B) - Mortier (B) - Charneux (B) - Val-Dieu (B) - Dalhem (B) - Feneur (B) - St. Remy (B) - Trembleur (B) - Mortier (B) - St. Andre (B) - Mortroux (B) - Heydt (B) - Warsage (B) - Fouron le Comte (B) - Mesch - Moerslag - Sint Geertruid - Gronsveld - Maastricht