WielrennenMaastricht.nl

Krijtlandroute

85 km
900 hm
Laatste controle: mei 2016

Kaart in volledig scherm

De Krijtlandroute van Raymond Oostwegel is zeer geaccidenteerd en voert je via zes steile beklimmingen (Sint Antoniusbank, Mettenberg, Kruisberg, Schilberg, Bergenhuizen en Mheer) en twee lange hellingen (Wolfhaag en Beusdal) door het Zuid-Limburgse en Belgische Krijtland met zijn prachtige vergezichten. De route is uitgezet met het Zuid-Limburgse Fiets Knooppuntennetwerk.

Let op: de knooppunten zijn niet altijd goed aangegeven, het gebuik van de GPS aanbevolen!

hoogteprofiel Krijtlandroute

Hoogteprofiel Krijtlandroute

hellingen Krijtlandroute

KlimL (m)H (m)gem %max %
Sint Antoniusbank1470543,78
Mettenberg , Groeve 't Rooth1480654,410
Kruisberg710598,313
Pas van Wolfhaag1320745,68
Schilberg960666,912
Bergenhuizen480439,012
Dorpsstraat500275,410

doorkomstplaatsen Krijtlandroute

Maastricht - Bemelen - St. Antoniusbank - Margraten - Banholt - Terlinden - Gulpen - Partij - Wahlwiller - Baneheide - Bocholtz - Orsbach (D) - Aachen (D) - Holset - Gemmenich (B) - Plombières (B) - Teuven (B) - Slenaken-Schilberg - Noorbeek - Bergenhuizen - Mheer - Libeek - Mesch - Rijckholt - Gronsveld - Maastricht