WielrennenMaastricht.nl

Petit Tour de Lumière

96 km
600 hm
Laatste controle: juni 2012
Geen printversie (alleen GPS)

Kaart in volledig scherm

Peter, de fietsgekke barman van Lumière Cinema, organiseert al enkele jaren de "Tour de Lumière". Zelfs mensen die al jaren in de omgeving van Maastricht fietsen, laat hij nog nieuwe wegen en hellingen ontdekken in een tocht van ongeveer 130 km. Deze route is een korte variant, waarin onder andere de Slingerberg en de Keutenberg worden beklommen.

Let op: het fietserspontje bij Uikhoven is opgenomen in de route. Controleer vooraf of de pont vaart!

hoogteprofiel Petit Tour de Lumière

Hoogteprofiel Petit Tour de Lumière

hellingen Petit Tour de Lumière

KlimL (m)H (m)gem %max %
Slingerberg1330644,87
Schieversberg880546,212
Visweg960535,510
In de Schreub oost500285,610
Brakkeberg680669,612
Keutenberg1560835,314
Loorberg1620794,97

doorkomstplaatsen Petit Tour de Lumière

Maastricht - Smeermaas - Uikhoven - Geulle aan de Maas - Elsloo - Geulle - Kasen - Schietecoven - Humcoven - Raas - Groot Haasdal - Houthem Sint Gerlach - Geulhem - Berg & Terblijt - Vilt - Gasthuis - Sibbe - Valkenburg - Oud Valkenburg - Schin op Geul - Gulpen - Pesaken - Beutenaken - Slenaken - Heijenrath - Teuven (B) - De Plank (B) - Sint Pietervoeren (B) - Sint Martensvoeren (B) - Schophem (B) - 's-Gravenvoeren (B) - Mesch - Withuis - Moelingen (B) - Eijsden - Oost-Maarland - Maastricht