WielrennenMaastricht.nl

Rondje Valkenburg

32 km
485 hm
Laatste controle: mei 2012

Kaart in volledig scherm

Een kort maar zwaar rondje over zes hellingen. Drie bekende klimmen uit Valkenburg in deze fietsroute: Cauberg, Sibbergrubbe en Daalhemerweg. Een ideaal rondje voor 's avonds, na het werk! Omdat de route heen en terug over dezelfde wegen gaat is het altijd mogelijk de route in te korten door eerder om te keren.

hoogteprofiel Rondje Valkenburg

Hoogteprofiel Rondje Valkenburg

hellingen Rondje Valkenburg

KlimL (m)H (m)gem %max %
Rasberg/Heerderberg1810604,65
Brakkeberg680669,612
Daalhemerweg1870784,28
Sibbergrubbe1810703,97
Cauberg850647,514
Geulhemmerberg970606,28

doorkomstplaatsen Rondje Valkenburg

Maastricht - Berg - Geulhem - Berg - Vilt - Valkenburg - Sibbe - Valkenburg - Sibbe - Valkenburg - Vilt - Berg - Geulhem - Berg - Maastricht