WielrennenMaastricht.nl

Amstel Gold Race 365 Lus 1

81 km
600 hm
Laatste controle: juli 2020
De permanente route van de Amstel Gold Race werd in 2010 geopend: AGR 365. Sindsdien is de Amstel Gold Race dus 365 dagen per jaar te rijden en niet alleen op de dag van de toerversie of de profwedstrijd. Het zijn eigenlijk drie fietsroutes: er zijn 3 lussen uitgepeild. Dit is de eerste lus, bewerkt voor vertrek vanaf het station in Maastricht. Ga naar: Lus 2 | Lus 3

Deze route lijkt sterk op de eerste lus die de profs afleggen tot de eerste doorkomst op de Cauberg in Valkenburg. Vanuit Maastricht fiets je in noordelijke richting door de Grensmaasvallei naar Stein. Dan weer naar het zuiden via Waterval en via de Lange Raarberg oostelijk. Vanuit Klimmen fiets je naar de onbekende klim Bergseweg en door verschillende plaatsjes terug naar Valkenburg. Via de Sibbergrubbe, Cauberg en Geulhemmerberg rijd je weer naar Maastricht.

Amstel Gold Race 365 Lus 1 op Komoot

hellingen Amstel Gold Race 365 Lus 1

KlimL (m)H (m)gem %max %
Maasberg 710253,510
Adsteeg720324,58
Lange Raarberg1790693,97
Bergseweg2590863,38
Sibbergrubbe1810703,97
Cauberg850647,514
Geulhemmerberg970606,28

doorkomstplaatsen Amstel Gold Race 365 Lus 1

Maastricht - Rothem - Bunde - Geulle - Elsloo - Stein - Geleen - Beek - Oensel - Ulestraten - Meerssen - Raar - Groot-Haasdal - Arensgenhout - Klimmen - Kunrade - Ubachsberg - Wijlre - Schoonbron - Schin op Geul - Oud-Valkenburg - Valkenburg - Sibbe - Valkenburg - Vilt - Berg - Geulhem - Berg - Maastricht