WielrennenMaastricht.nl

Amstel Gold Race 365 Lus 3

82 km
960 hm
Laatste controle: juli 2020
De permanente route van de Amstel Gold Race werd in 2010 geopend: AGR 365. Sindsdien is de Amstel Gold Race dus 365 dagen per jaar te rijden en niet alleen op de dag van de toerversie of de profwedstrijd. Het zijn eigenlijk drie fietsroutes: er zijn 3 lussen uitgepeild. Dit is de derde lus, bewerkt voor vertrek vanaf het station in Maastricht. Ga naar: Lus 1 | Lus 2

Dit is de finale-lus: het slotstuk van de profwedstrijd, waarin alleen de sterksten nog in koers zijn. In de laatste kilometers zitten met de Kruisberg, de Eyserbosweg, de Keutenberg en de Cauberg enkele minder lange, maar behoorlijk steile hellingen.

Amstel Gold Race 365 Lus 3 op Komoot

hellingen Amstel Gold Race 365 Lus 3

KlimPlaatsL (m)H (m)gem %max %
BronckwegMaastricht2400672,810
Bemelerberg / KrekelbergBemelen920424,67
KeunestraatCadier & Keer620345,49
DuivenstraatSint Geertruid1380453,37
Grensheuvel / MheerelindjeNoorbeek600427,014
WolfsbergNoorbeek1120343,012
LoorbergSlenaken1620794,97
Gulperberg OostPartij600589,714
Kruisberg Zuidwest/BotterweckWahlwiller710598,313
EyserboswegEys1110827,413
Fromberg OostEtenaken1680684,010
KeutenbergSchin op Geul1560835,314
CaubergValkenburg850647,514
GeulhemmerbergGeulhem970606,28


doorkomstplaatsen Amstel Gold Race 365 Lus 3

Maastricht - Cadier & Keer - St Antonius-bank - Bemelen - Gasthuis - ’t Rooth - Cadier & Keer - Honthem - Eckelrade - St. Geertruid - Herkenrade - Mheer - Noorbeek - Hoogcruts - Slenaken - Heijenrath - Schweiberg - Mechelen - Partij - Gulpen - Partij - Wahlwiller - Eys - Elkenrade - Eyserheide - Schoonbron - Schin op Geul - Keutenberg - Ingber - Scheulder - IJzeren - Sibbe - Valkenburg - Vilt - Berg - Geulhem - Berg - Maastricht